[...]

 

۱. چند هفته‌ای می‌شود که ما نيستيم٬ به خاطر اينکه رفته بوديم عزاداری و حال [...] نوشتن نداشتيم. عوضش امروز جبران می‌کنيم.

۲. يک سری از دوستان دانشگاه صنعتی اصفهان٬ طی يک تلاش چند ساعته قصد هک کردن ما را داشته‌اند که متاسفانه موفق نشده‌اند. نمی‌دانند ما خودمان دنبال بهانه می‌گرديم که وبلاگ را تعطيل کنيم. ضمن تشکر از اين دوستان(که به دلايل محرمانه اعلام نمی‌کنيم که در سازمان انرژی اتمی مشغول به کار هستند!)٬ اميد واريم بمب اتم درست کردنشان مثل هک کردنشان نباشد.

۳. يعضی از دوستان که اصلا کچل نيستند و اصلا سايت ندارند و اصلا بيکار نيستند٬ رفته‌اند در يک دفتر که ما ارادت ويژه‌ای به آنجا داريم٬ نشسته‌اند به غيبت کردن و انتقاد و فحش و غيره و ذلک. ما ضمن تشکر از اين دوستان عرض می‌کنيم: عزيز دل انگيز! بيا تو همين وبلاگ خودمون يک ستون به شما می‌دهيم!

۴. يکی از فرزندان يکی از کانديداهای يکی از انتخابات رياست جمهوری٬ تلفن زده‌اند و تعريف و تشکر و از اين حرف‌ها. ما ضمن اعلام همبستگی با ابوی ايشان و سايرکانديداها٬ اعلام می‌کنيم که به همه‌ی کانديداها رای می‌دهيم و اصلا هم دنبال اجماع و اين حرف‌ها نيستيم و از کانديدا شدن ساير مسولين لشگری و کشوری با هر هدف و انگيزه‌ای استقبال می‌کنيم. و توصيه‌ای هم داريم به آنهائی که تنور انتخابات را گرم می‌کنند که: مواظب باش يک وقت خودت نيفتی تو تنور!

۵. ظاهرا مدير مسول يکی از روزنامه‌های عصر از خوانندگان پر و پا قرص وبلاگ ما شده‌اند. ضمن ابراز تاسف از انتخاب ايشان٬ خواهش منديم از گذاشتن پيام در وبلاگ و چاپ هر گونه خبر ويژه درباره‌ی اين جان نثاران در جريده‌ی جليله‌شان خودداری فرمايند و همچنان از طريق smsهای شبانه٬ نظرات راهگشای خود را ارسال کنند.

۶. هفته‌ی گذشته جلسه‌ای با حضور ۴ طلبه‌ی خيابانی پشت درهای بسته برگزار شد. در اين جلسه بر عکس جلسات قبل که به شوخی و مسخره بازی می‌گذشت٬تصميمات کاملا جدی و مهمی گرفته شد. از جمله طراحی وبلاگ٬ پايان وبلاگ و زمان مناسب برای آن که متعاقبا اعلام خواهد شد. از شيوه‌ی رای گيری هم نپرسيد که دل جناب امين خون است. ضمنا خضرت يوحنا هم غايب بودند٬ متاسفانه.

۷. بعضی از فضلا معترض بودند به اين که بينندگان وبلاگ شما بيشتر نسوان اند. ما ضمن تکذيب اين قضيه٬ خواهش منديم از ورود کليه‌ی خواهران به کافی‌نت‌ ها و فروش کارت اينترنت به ايشان جلو گيری به عمل آيد و اگر هم ضرورتی پيش آمد که نسوان محترمه در اينترنت حضور داشته باشند٬ با يک پرده‌ی برزنتی ضخيم٬ بخش خواهران اينترنت از بخش برادران آن جدا شود و اگر هم عملی نيست اصلا اينترنت را در ايران جمع کنيم برويم پی کارمان!

۸. برخی از دوستان لطف کرده‌اند و ما را لينک کرده‌اند. بسيار ممنونيم و متشکر٬ راضی به زحمت شما نبوديم. و اما نشانی اين بزرگواران در شبکه‌ی جهانی:

مجمع مطالبه‌ی مردمی مشهد مقدس                                 www.motalebe.com

يک شاهزاده‌ی خيلی خيلی معمولی                             prince.persianblog.ir

پاسداران                                                              pasdaran.persianblog.ir

می‌خوام خودم باشم                                                  sima-h.persianblog.ir

9. زياده عرضی نيست؛ يا علی مدد.  

                                                                                                 ”فرهاد“    

پيام هاي ديگران ()        link        ۱۳۸۳/۱٢/۱٩ - یک طلبه‌ی خیابانی