بیانیه‌ی انتخاباتی شماره (1) برادر دکترهویجانی باف نژاد

 * هرچه به برگزاری انتخابات نزدیک تر می شویم، بنده احساس مسولیت بیشتری می کنم و احتمال حضورم بیشتر خواهد شد. البته در حال بررسی نظرسنجی‌ها هستم و اگر همه‌ی دوستان اعم از عین القضات و امین و یوحنا و یاقوت از بنده تقاضا کنند، حتما خواهم آمد. گرچه بعضی‌ها به دوران سازندگی انتقاد دارند ولی خدائیش قتل‌های زنجیره‌ ای کار من نبود!

 * حامیان اینجانب عبارتند از: شورای دموکراتیک هماهنگی نیروهای جناح راست؛ اتحادیه‌ی تهیه کنندگان تلویزیونی ماداگاسکار؛ رانندگان خط آمل، بابل، ساری، قائم شهر؛ جمعیت بینندگان مسابقه‌ی سیمرغ؛ دست اندرکاران کنفرانس برلین؛ روزنامه جام جم.

 * از سوابق اجرائی من همین بس که در طول هشت سال جنگ، هر کار کردیم بصره رابگیریم، نشد!

 * از افتخارات فجیع اینجانب، سریعترین استعفا در میان وزیران دولت جمهوری اسلامی است. البته این استعفا فقط بع خاطر دانشجویان عزیزی بود که در حادثه‌ی 18 تیر کشته شدند و بعد از اینکه سر و صداها خوابید، ادامه ی تحصیل دادند. ضمنا به نظر من غنی سازی اورانیوم باید متوقف شود و اصلا پیشنهاد می کنم خودمان تاسیسات هسته‌ ای مان را قبل از آمریکا و اسرائیل داغون کنیم، اساسی!

 * عده ای می پرسند شما که در دو دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده اید و رای قابل توجهی نیاورده اید، چرا می خواهید خودتان را برای بار سوم خراب کنید؟ در پاسخ عرض می کنم این خودش نشان اعتماد به نفس بالای من است و اصلا رای آوردن مهم نیست و مهم این است که الان هر جا می روم من را می شناسند.

 * محبوبیت مردمی من، علل فراوانی دارد که مهم ترینش خاکی و متواضع بودن اینجانب − علی رغم داشتن مدرک دکترا − و نیز چاله چوله های شهر تهران است که علاوه بر محبوبیت، کلی خیرات برای پدر و مادر و جد و آباء ما دارد.

 * در انتها من این قول را به شما می دهم که اگر رای آوردم، همه‌ی شما را یک دور سوار الگانس های سفید یخچالی‌ ام می کنم و حتی می گذارم با آنها بوق بزنید!                      

                                                                                                                                   منتظر بیانیه‌های بعدی ما باشید.

                                                                                          فرهاد

پيام هاي ديگران ()        link        ۱۳۸٤/۱/۳۱ - یک طلبه‌ی خیابانی